Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Melyik a...

Kontaktlencsések! Melyik a legjobb internetes kontaktlencse webáruház?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 05:21
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Miért venném neten a lencsét?!

Számomra nagyon fontos a rendszeres szemvizsgálat, amit teljesen ingyen elvégeznek minden alkalommal, amikor lencsét veszek (félévente). Komoly baj lehet, ha nem ellenőrzik a szemed állapotát. Ennyi kis plusz időt megér, 10 perc félévente.

2009. dec. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

www.lencsbolt.hu

Jóval olcsóbbak a lencsék, mint az optikákban. Korrekt a szállítása is.

A szemed megvizsgáltathatod a szemészeten is ingyenesen, ott sem tart tovább a vizsgálat. (és felénk még a várakozási idő is kb. annyi, mintha az optikában vizsgáltatnád)

2009. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
3%

Optikai szaküzletben kaphatsz tözsvásárlói kedvezményt (ha többször ott vásárolsz) és kifoghatsz különböző akciós kedvezményeket is.A rendszeres kontrollvizsgálat is fontos, ahogy már előttem is írták.

Szerintem válassz egy szimpatikus szaküzletet, jobban jársz, mit a netes vásárlással.

2009. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem a kérdésre válaszoltok. Már rég megvan a törzshelyem, csak jelenleg olcsóbb lenne neten megvenni azt, amit ott bemértek.
2009. dec. 29. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam venni a lencsémet: www.drdio.hu


Jók az áraik és szemész is segít, ha szükséged van rá. Van egy csetes online ügyfélszolgálatuk. Érdekes ötlet és műxik.

2009. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%

www.elencse.hu

3-4 ezret spórolok 3 havi adagnál, egy szemvizsgálat 1,5-2 ezer fél évente. Tehát jobban megéri a neten rendelni, szó se róla, hogy házhoz hozzák! :)

2010. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Fél évente járok kontrollra, a kórházba ingyenesen, és netről rendelem a lencsét. Ezt ott is tudják.

Amúgy www.kontaktlencsethordok.hu

2010. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!