Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencsét szeretnék de...

Kontaklencsét szeretnék de félek belenyúlni a szemembe. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés

Már 3x próbáltam de egyszer sem tudtam betenni mert félek belenyúlni a szemembe tudom hogy nem fáj de több napon át próbálgattam még se sikerült. -2 a szemem és mostmár nagyon idegesít hogy nem látok. Fejem is fáj,hamarabb elfáradok.

szemüvegem van de nem hordom mert idegesít folyton hozzányúlkálok,leveszem.

Mit tehetnék még? :S

17/L



2013. jan. 5. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
lézeres látásjavítás?
2013. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után meg fogod szokni a szembenyúlkálást meg a lencsét is, engem eleinte nagyon zavart a lencse, de pár nap után megszokod.
2013. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először én is féltem. Amikor a szaküzletben tanították feltenni-levenni, elejtettem a lencsét, bele a ruhámba, félmeztelenre kellett vetkőznöm, hogy megtaláljuk. Aztán megembereltem magam, és ma már zsigerből megy a dolog. Csak nyugi, menni fog neked is idővel. Esetleg válassz 30 napos lencsét, azt csak havi egyszer kell kicserélni, kevesebb a macera vele.
2013. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a barátom nem tudta megszokni, de neked sikerülhet, gyakorold!
2013. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először én is úgy gondoltam hogy nem tudok majd belenyúlni a szemembe. Végül is meggyőztem magam. Megszenvedtem vele az elején az biztos, főleg az első napok voltak a rosszak.

Gondolj arra hogy nálad fiatalabbak is használnak lencsét.

Nekem 1 óráig tartott mire a legelső alkalommal sikerült mind2 szemembe betenni a kontaktlencsét.


Szemüveget muszáj hordani ha nincs kontaktlencse a szemedben mert még jobban fog romlani a látásod.

2013. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad feladni, én is féltem, meg szinte mindenki, de mondd magadnak hogy nincs mitől félni, a szemednek nem lesz semmi baja attól hogy hozzáérsz. Jó persze én is első alkalommal másfél óráig szenvedtem mire sikerült berakni, kivenni könnyebb volt... mert az "csak" 1 óráig tartott. De aztán minden nap megtettem ezt és 1 hét után már tök gyorsan és könnyen ment. Azóta is van lencsém, már az egész nevetségesnek tűnik... hogy mi a fenétől féltem az elején, nem értem. Tényleg nincs mitől félni.
2013. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!