Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tudnátok linkelni olyan...

Tudnátok linkelni olyan optikát ahol szines kontaklencsét lehet kapni?

Figyelt kérdés
Ami még fontos,hogy fedő hatású legyen vagyis az eredeti semszint szinte eltakarja(ezfontos) és hogy bárhol kaphatok ilyet ? nem kárositja a szemet? és kiegészitő kell hozzá(valami lötty vagy ilyesmi..? és az utolsó kérdésem hogy mindennel együtt egy ilyen kontaklencse mennyibe kerül?

2012. okt. 25. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Külföldről tudsz rendelni. Googlezz rá. Persze van néhány fajta magyar webshopokban is, de azok nagyrésze elég gyenge, van amelyik meg sem látszik egyáltalán a szemen.

Nem károsítja a szemet ha megfelelően használod. Folyadék és tartó kell hozzá. Én 20 dollárért rendeltem szép lilát. Ez egy jó ár érte, mert 90 napos lencse. Folyadékot és tokot Rossmannból szoktam venni. Az 1000 ft körül van összesen.

2012. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!