Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már 3 szemüvegem van, sem...

Már 3 szemüvegem van, sem közelre sem távolra nem látok rendesen, olvasáshoz kell a legerősebb (4.5) a fény is irritál, nem igaz, hogy egy embernek ennyi baja legyen. Más is járt így?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagyunk így, főleg ebben az életkorban. De a három szemüveg lehet készíttetni egyet is, ami mindenre jó. Meg kell szokni a használatát, meg nem is olcsó. Persze nem drágább, mint három szemüveg együtt.
2013. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2013. jan. 8. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen, de olyan sok haszonnal nem jár. Progresszív lencséről írtam. Több fajtája is van, a keskeny csatornás nem nagyon jó. Itt olvashatsz róla: [link]


Kezdetben nagyon fura volt, pl. hullámzott a monitor előtte, meg hasonlók, de egyszer csak, váratlanul megszűnt a kellemetlen érzés. S az a jó benne, nem kell cserélgetni. Nekem távolra, monitorhoz és olvasáshoz van beállítva. Régebben ha a monitort jól láttam, hunyorogva tudtam csak elolvasni a kéziratot, ha a másik szemüveg volt a szememen, előre kellett hajolnom a monitorhoz. S ha belépet valaki, Katikaként köszöntöttem Zsuzsikát.

2013. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!