Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha kancsal valaki akkor...

Ha kancsal valaki akkor melyik szemébe nézzek? Vagy hogyan nézzek a szemébe? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a barátom anyukája erősen kancsal. nagyon szeretem, jó vele beszélgetni, de sose tudom melyik szemébe nézzek. vagy egyáltalán hogy nézzek a szemébe. egy nagyon picit a barátom is az, de neki szerintem kifejezetten jól áll, nagyon szeretem benne, vele szembe nincs is ilyen problémám, hogy nem tudom hogy nézzek a szemébe. ráadásul nekem személy szerint van egy olyan problémám hogy nem tudok egyszerre mindkét szemébe nézni az embereknek, hanem mozog a szemem és hol egyikbe hol másikba nézek. ezt én nem is érzem de a barátom mondta, hogy ő látja. ezért is elég gázos a helyzet mert az anyukája ha látja ezt, akkor nyilván azt fogja hinni, hogy az ő kancsalsága miatt nem tudom hova nézzek, ami részben igaz is, de akaratomon kívül mozog a szemem. kérlek segítsetek! előre is köszi:)

2013. jan. 21. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd az orrnyergét, a szemöldöke között. Ebből ő semmit sem fog észrevenni, és így udvarias.
2013. jan. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kancsal ember azzal a szemével néz, amelyik nincs be(vagy ki)szaladva. Tehát az is jó, ha abba nézel, amelyik szépen áll.:)
2013. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!