Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Idegalapon lehetséges gyakori...

Idegalapon lehetséges gyakori szemgyulladás és homályos látás? /Csak olyan válaszokat várok, ami segítő és probléma meoldó/

Figyelt kérdés
Több féle kivizsgáláson voltam /labor, szemészetnél minden féle/ minden rendben találtak. Azt mondta a szakorvos,hogy szedjek rá vitamint és még ajánlotta,hogy keresek fel egy pszichológust,mert sok esetben a lelkiproblémák okozzák az ilyen problémákat,amivel én is küzdök. Lehetséges,hogy van rá olyan gyógyszer,ami ezekre jó hatással lenne?

#idegi-szemprobléma
2013. jan. 22. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellékhatása is lehet. Ha nem szedsz gyógyszereket, akkor A vitamin hiányra tippelek. Szedhetsz még az A vitamin mellett Szemerő vitamint is. Vegyél a patikában Oxyal műkönnyet, amit naponta 5x cseppents a szemedbe!
2013. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 myrtusz1 válasza:
Szia! Nem rémisztgetni akarlak, de a tüneteidet okozhatja Lyme kór is, ami régóta elhúzódik. Homályos látást okozhat enyhe látóideg gyulladás, ami szintén a Lyme kórtól is lehet, de önmagában is létezik. Én hasonló cipőben járok, ajánlom neked is hogy végeztess el egy Western blot vizsgálatot, ahol kimutathatják az ellenagyagot ha van. Ha nincs akkor is érdemes konzultációra elmenni egy Lyme szakorvoshoz, mert a negatív lelet sem minden. Mielőbbi jobbulást neked!
2013. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!