Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 napja arra ébredtem, h...

2 napja arra ébredtem, h feldagadt csak az egyik szemhéjam. Tudnátok segíteni, h mit kellene vele tennem?

Figyelt kérdés
Először azt hittem,h árpa..de nem olyan. Az szemhéjam fel van dagadva. Piros és viszket. És eléggé fáj,ha megnyomom. Volt már valakinek hasonló tűnete? Nem vagyok allergiás semmire,szval ez sem lehet. Tanácstalan vagyok,írjatok légyszi!! :( Néha még a szemem is nagyon bekönnyezik tőle.

2012. dec. 15. 00:01
 1/3 A kérdező kommentje:
ahogy most jobban kitappintottam,inkább a szemhéj vége felé van nagyon bedagadva és ott fáj illetve viszket. Picit zavar a látásban is.
2012. dec. 15. 00:03
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt már ilyen panaszom. Borogasd kamillateával, nekem másnapra majdnem teljesen elmúlt, több alkalommal is. Azt hiszem, nekem huzattól volt.
2012. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors választ!! :)
2012. dec. 15. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!