Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lett a barátnőmmel? Valamit...

Mi lett a barátnőmmel? Valamit belekevertek az italába? V ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap egy szórakozóhelyen voltunk a barátnőmmel. Többet ivott a kelleténél, kb fél liter vokdkát. A szülei jöttek érte.Hazafelé kétszer volt neki valami epilepsziás rohama.( Rángatódzott a keze meg a lába, felakadtak a szemei és be is pisilt, am nem epilepsziás.)Jah meg nem tudott beszélni, v is próbált d semmi értelmes nem jött ki. Kérlek segítsetek!
2011. okt. 23. 10:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Így jár aki alkoholista k u r v á v al jár! Fél liter vodka ? Pfuj..
2011. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Fél liter töménytől ne csodálkozzon.

Megérdemli!

2011. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerencséje van, h nem kapott harmadik rohamot is, mert abba belehalt volna.

A barátnőd azért kapott rohamot, mert egy buta liba, aki nem ismeri a mértéket.

2011. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

"Somebody put something in my drink.."


Tök röhej, mindenki ezzel védekezik, qrvára nem azzal, hogy elszállt az agya és jóval többet ivott, mint el tudott volna viselni a szervezete. Azon se csodálkoznék, ha még ennél is többet ivott volna, aztán kapott egy enyhe alkoholmérgezést. Ne igyon, ennyit tudok ajánlani.

2011. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet senki nem érdemel meg, nyílván fiatal, még másképp megy a kontroll, máskor nem valószínű, hogy megismétli.

Hát lehet még este el kellett volna vinni orvoshoz, de akkor sajnos biztosan kimossák a gyomrát.

A legfontosabb, hogy most hogy van????

Amúgy el kellene menni, legalább háziorvoshoz, és utólag elmesélni neki, akkor is ha jól van.Hátha vizsgálatra továbbutalja.


Egyébként nem vágom hogy bekevertek e neki-nekem az ilyenekkel vannak fenntartásaim-vagy csak ennyire bekészült.Teljesen másképp reagálunk az alkoholra, vagy ugyanaz az ember is eltérő körülmények között teljesen más hatás alá kerül ugyanannyitól, szóval lehet tegnap ezt hozta ki belőle.

Szegény a mai napját nem irigylem.:(

2011. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
76%os vagyok.Mennyi képmutató, gonosz rosszindulatú ember jár ide.Egy kislányra azt írni, hoyg dögöljön meg.Undorító, meg megérdemelte, meg minden magyarázat vagy alátámasztás nélkül azt írni, hoyg egy harmadikba belehal.Úristen, egy fiatal tanácsot kér, ti meg így viselkedtek.Ez gáz.Mármint nem nekem.
2011. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A három epilepsziás görcs halálos kimenetelű lehet. Apukám epilepsziás volt és egyik nap két rohamot kapott egymás után. Kihívtuk hozzá a mentőt és az orvos mondta, h szerencséje, h nem kapott mégegyet, mert nem élte volna túl. Később eü-ben is azt tanultam, h a harmadik rövid idő alatt halálos lehet.

amúgy meg 27 éves vagyok, voltam már részeg, de sosem veszítettem el az önkontrollomat, mindig mindenre emlékeztem utána. Igenis buta dolog volt.

2011. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet belekevertek, de az is lehet sokat ivott. A lényeg, hogy nem történt semmi baj. Legközelebb a poharat ne tegye le, igyon közben mentes vizet, és csínján az itallal.
2011. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Biztos belekevertek valamit az italába...

narancslét, bakker!

2011. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Buta dolog volt, de minden fiatal csinál buta dolgokat. Ha nem az alkohollal, akkor a szerelemben, droggal, cigivel, vagy csak túlságosan elengedi magát. Nem okos dolog, nem követendő, de mindenkivel előfordul, az ember próbálgatja a határait, nah.
2011. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!