Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez másokkal is előfordult...

Ez másokkal is előfordult már? Vajon miért lehetett?

Figyelt kérdés

Főleg tini koromban volt jellemző rám, hogy egyszerre valamelyik ismerősöm hangja megszólalt a fejemben. Kb. 1-2 mondatot "mondtak" mindig, általában összefüggő és értelmes szöveg volt. Mindig tisztában voltam vele, hogy a fejemben hallom ezeket. Minden nap előfordult, több évig. Aztán pár éve megszűnt. Én nem éreztem betegnek magam egyáltalán, semmilyen téren. De akkor mi lehetett ennek az oka?

22N


2011. okt. 25. 20:03
 1/1 anonim válasza:

Szerintem semmi gond nincs veled, velem is elő fordult már ilyesmi. Sőt olyan is, hogy gondolkodom, közben 1 hang megszólal a fejembe pl: hozd ki az autóból a gyerekülést!

és fogalmam nincs miért van ez, de fura. De szerintem nincs ezekkel semmi baj :)

2011. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!