Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy hónapja kb. szemendobtak...

Egy hónapja kb. szemendobtak elég erősenegy alufóliagolyóval és azután el is múlt egy 20percre, de néha éjszakánként még fáj, ez miért van?

Figyelt kérdés
olyan szúró érzés vna benne,kb az egy hónap alatt 3x erre keltem,h fáj az a szemem,és ha dörzsölöm még akkor is érzem,de nem fáj,szinte soha nem fáj és egyáltlán nem látok vele rosszabbul

2013. febr. 5. 19:16
 1/2 anonim válasza:
Ez azért van,mert megsérülhetett a szaruhártya. Elmúlik,de ha elmész orvoshoz felír kenöcsöt vagy cseppet és hamarabb gyógyul meg.
2013. febr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is megsérült az egyik szemem hasonlóan. Ahogy az előző írta ,a szaruhártya sérült. Én is nagyon sokáig arra ébredtem reggel, hogy nagyon szúr. Vegyél corneregel szemgélt. Ez kifejezetten a szaruhártya sérülésére van. Lehet kapni recept nélkül. Esténként cseppentsél lefekvés előtt belőle.
2013. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!