Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol érdemes lézeres szemműtétr...

Hol érdemes lézeres szemműtétre vállalkozni?!

Figyelt kérdés
Lassan 4-5 éve szemüveges vagyok. Most kb -1,5 a szemem és ha apránként is de folyamatosan romlik, a szemüveget nem tudom hosszú távon elviselni, kontaklencsét pedig nem akarok. Szemműtéten gondolkozom, de Budapesten belül hol érdemes megcsináltatni és milyen árban van ez?! Őszintén szólva kicsit aggódom is miatta, ilyen téren beszari vagyok. Saját vélemények, tapasztalatok?!

2013. febr. 7. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg romlik a szemed, addig jobb ha elviseled a szemüveget. Ha közben elmész és megcsináltatod előfordulhat, hogy évek múlva újra szemüveget kell hordanod (és akkor életet végéig kénytelen leszel elviselni). Szerintem a serdülő kor végével megáll a romlás, és beáll egy állandó dioptriára, nálam ez történt. Egy szem műtéti ára 130 ezertől indul, és a műtét után néhány hónapig napszemüveget kell hordanod nem divatból, hanem muszájból. Általában jobb helyeken azt a műtét előtt kiválaszthatod és az árban benne van.
2013. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
22 leszek áprilisban. serdülő koron már túl vagyok. Akkor mi a helyzet? :)
2013. febr. 22. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a Szt James klinikán csináltattam, és a mai napig meg vagyok elégedve vele. Bár akkor semmilyen akciók nem voltak, így a mostanihoz képest elég drága volt, de komolyan mondom, 2x ennyit is megér!

Viszont amig romlik, nem csinálják meg. Pont azért, amit az előttem szóló leírt. 2 vagy 5 évig kell várni a romlás megállása után.

Menj el egy ingyenes vizsgálatra! Mindent elmondanak, és nagyon kedvesek!

Én a műtétig kontaktlencséztem. Teljes szabadságot adott. Próbáltam több félét, amit hetente tisztítani kellett, és olyat is, ami napi használatos. Soha nem volt gond vele. Tisztább, szabadabb látást biztosít.

2013. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!