Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól érdemes lézeres szemműtétre menni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy csak azért mondják a cégek, hogy 18 éves kortól, hogy több ügyfelük legyen. Én 20 vagyok, szerintetek ez a kor már megfelelő, vagy jobb várni még pár évet, hogy stabilabb lehessen az eredmény? A szemem mondjuk már évek óta nem romlott tovább, -3-as.
2013. jan. 17. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes, ha nem romlik a szemed nagy ütemben. És amit írtál, abból kiderül, hogy nálad ez van, úgyhogy szerintem már gondolkodhatsz műtétben. És nem azért mondják, hogy 18 alatt nem végeznek ilyet, hogy több ügyfelük legyen, hanem azért, mert általában 18 éves korig romlik a látás drasztikusan.
2013. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy addig nem ajánlott,amíg nősz,ami kb. 23-24 éves kor,mert addig romlik a szemed is nagyobb ütemben.Én is meg szeretném amúgy műtettni majd,ha lehet. (18 vagyok,-3,5 és -4-es a szemem de már romlott)
2013. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*műttetni
2013. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!