Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A lencse kivétel nem megy,...

A lencse kivétel nem megy, lehuzom a szemem also fehér részére addig megy de utána nem tudom kivenni mert a kezemmel nem érzem h hol van és száraz a szemem. MIVEL LEHETNE BENEDVESITENI A SZEMEM MERT HA JO NEDVES KÖNNYEN KICSUSZIK HA HUZOM LEFELE?

Figyelt kérdés
TGNAP ELSIRTAM MAGAM, ONNAN TUDOM ÉS KÖNNYEN KICSUZSOTT MIKOR HUZTAM LE. VIZEL GONDOLOM NE LEHET HA OLDATOT TENNÉK AZ UJJAMRA AMIVEL FOGOM A LENCSÉT A SZEMEMEMN AZZAL LEHET? NEM FOG CSIPNI?
2013. febr. 10. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Húzd szét a szemhéjadat, nagyra, lefelé nézzél, ne felfelé, majd a mutató- és a hüvelykujjaddal határozott mozdulattal vedd ki. Lényeg, hogy összecsippentsd az ujjaidat teljesen. Úgy ki fog jönni szépen.


Lehet kapni nedvesítő szemcseppet is (pl. Optive), hasznos, ha van belőle otthon.

2013. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha az oldatot rakok a sz ujjamra nem fogja csipni a szemem?
2013. febr. 10. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, az oldat nem csípi, ne félj.
2013. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!