Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Te mennyi idő alatt tanultátok...

Te mennyi idő alatt tanultátok meg a kontaktlencsét kivenni és betenni?

Figyelt kérdés

1 óra alatt csak 2x sikerült betennem, viszont kivenni csak egyetlen egyszer és csak az egyik szememből.

Így nem is hozhattam el, megyek vissza majd megint gyakorolni, pedig úgy érzem, itthon magamtól könnyebben megtanulnám.


2013. márc. 23. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem is nagyon értem, nekem csak egyszer kellett megpróbálni és már hozhattam is, az hagyján, de a férjem a mai napig nem teszi be magának, én segítek neki. Ki már ki tudja venni egyedül is. 1 éve van lencséje, nekem 20.
2013. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először rászántam egy nyári szünetet, de szeptemberre nem sikerült eljutnom arra a szintre, hogy biztosan be tudjam tenni vagy ki tudjam venni negyedórán belül.

A következő nyáron újrakezdtem, és akkor nagy nehezen sikerült.

Viszont van egy barátnőm, aki egy hét alatt teljesen megtanulta. Szóval embere válogatja.

2013. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hm, köszi!

Csak mert tisztára az jött le nekem, hogy 1 óra alatt meg kéne tanulnom. :D

De akkor türelmes maradok, bár annyira idegesít, ahogy magyarázzák, hogy mit és hogy.

Múltkor otthagytak 5 percre egyedül, egyből sikerült betenni. :)

2013. márc. 23. 23:19
 4/6 anonim ***** válasza:

1 óra alatt egyik szemembe sikerült betenni, elvihettem a lencsét. Otthon gyakoroltam és másnap 1 óra alatt mind2 szememben bent volt a lencse. Kivenni sokkal könnyebb.

A következő napokban fél órás művelet volt mire betettem a lencséket. 2 hét telt el mire eljutottam odáig hogy nem okozott gondot.

1 éve van lencsém és most már a kézmosás tovább tart mint a lencse behelyezése :D

2013. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1 nap alatt megvolt, igaz, olyan vörös volt a akit a szemem, mint akit megvertek, de nagyon utáltam már a szemüveget, így megtanultam. :D
2014. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először elmentem a betanításra, kb fél óra alatt megvolt mindkét szem. Most egy hét után a betevés van amikor elsőre sikerül van amikor kb 5 percig próbálozok. Kivenni viszont nagyon könnyű, nekem a 2. naptól elsőre sikerül.
2017. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!