Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemműtét utáni füvezés?...

Szemműtét utáni füvezés? Miért nem múlik el a seb illetve a vörösség a szememről? Aki tapasztalt már ilyet kérem olvassa végig és segítsen ha tud!

Figyelt kérdés

Üdv A jobb szememet megműtötték kb 3 éve szemtengely ferdülés miatt. Egy ideig vörös volt a jobb szemem belső része, de egy fél év után lehúzódott a gyulladt rész és szép volt a szemem. Most kb másfél éve ismét meg kellett műteni, mert nem húzták meg jól az izmot vagy valami ilyesmi és miután kijöttem a korházóbl herbál füvet szívtam ( a műtét előtt is), aztán a következő 1 évben rendszeresen használtam és a vörösség egyáltalán nem húzódott le, sőt egyre rosszabb lett. Ma már nem csinálom, de ez az 1 év alatt romlott a látásom a jobb szememre és azóta nem múlt el. Sokan kérdezik, hogy miért vörös a szemem és ez engem nagyon zavar, hogy nem tudok anélkül ismerkedni, hogy ez ne lenne téma. Félek, hogy életem végéig így fog maradni. Aki tapasztalt már ilyen problémát, az légyszíves segítsen, hogyan tudnám megoldani.?


u.i.: Orvos se tudott semmit csinálni, a kenőcs se használt.

Talán még a Visine szemcsepp ami használ,de azt huzamosabb ideig nem akartam használni.



2013. ápr. 4. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Most jól le leszek pontozva. Ez az. :D


herbál füvet szívtam ( a műtét előtt is), aztán a következő 1 évben rendszeresen használtam


Nah, ezt nem kellett volna. De gondolom magadtól is rájöttél.

2013. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is rájöttem,hogy nem volt valami jó ötlet,de fiatalabb fejjel még nem láttam át a dolgot. :/ Szerencsére sikerült nagyjából abba hagynom,de a vörösség a szemem belső részén nem múlik el. Neked nem volt ilyen problémád? Vagy ha volt esetleg sikerült megoldanod?
2013. ápr. 4. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol, a cigaretta, a drog, ezek nem bocsánatos bűnök. Ha tetszik ha nem, ezeknek a hatása megmarad, ameddig élsz. Ha a szemedre jó a Visine szemcsepp, akkor használd azt. Megpróbálhatod a "Systane" szemcseppet és a "Vidisic" szemkenőcsöt. Nekem a szemészem ajánlotta. Gyógyszertárban kapható, és olcsóbb, mint a Visine. ( ha jól tudom)
2013. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg azt, hogy rendes füvet szívsz a herbál helyett, lehet az sem fog segíteni, bajod meg úgysem lesz tőle.


U.i.: F*asznak kell herbált szívni, tényleg ennyire ostobák vagytok??? legszánalmasabb!

2013. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ki fogom próbálni a szemcseppet amit ajánlottál ( a Visine nem az igazi).

Kedves 4. kommentelő, a rendes sem megoldás,mert attól is bevérzik a jobb szemem és igen tudom ostoba voltam,de már nem tudok mit csinálni.Azért köszi,hogy próbáltatok segíteni.

2013. ápr. 15. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!