Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első füvezés? Hatásai? Lesz...

Első füvezés? Hatásai? Lesz tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Egyszeri alkalom lenne.
2013. márc. 5. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Persze-persze. Egy akaratgyenge kis szaros drogos leszel, csak ennyi.
2013. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Szomjas és éhes leszel. Legalább valami hideg italt készíts be, egy flakonnal.
2013. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
egyszeri kipróbálástól valószínű...
2013. márc. 5. 11:56
 4/12 A kérdező kommentje:
2. : köszi
2013. márc. 5. 11:57
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

"egyszeri kipróbálástól valószínű..."

Szerinted hányan mondják ezt az első fű, alkohol, nyugtató előtt? Nem véletlenül mondják rá azt hogy veszélyes...

2013. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
ha nem vagy allergiás a macskahúgyra akkor semmi bajod sem lesz.
2013. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy már fentebb is írták, éhes és szomjas leszel, szóval erre készülj fel. Én főleg édességeket ajánlok, gyorskajákat, pizzát és hideg üdítőket, bár mindenki mást szeret enni betépve, szóval ez majd nálad is kiderül te neked mi a jó.


Első alkalom sok embernek rosszul kezdődik, de ha okosan irányítod az élményt, akkor jól végződik. A lényeg, hogy elsőre ne szívj sokat. Egy gyengébb cigivel kezdj, ha rosszul érzed magad, akkor figyelj arra hogy ne feküdj el, inkább járkálj, szemléld a környezeted és még véletlenül sekoncentrálj arra, hogy milyen szarul vagy. Ha vártál kb egy fél órát, jöhet az erősebb cigi, ami után már általában jól szokták magukat érezni az emberek, jön a farkaséhség és minden jó.

Ha véletlen mégis rosszul sikerülne az első alkalom, ne aggódj, azért van mert valójában még azt se tudod mit kell érezz. Általában egy "profi füvesnek" se kevés időbe telt megtanulni hogy irányítsa jól az élményt.

2013. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Azért nehezen tudom elképzelni, hogy van még annál lejjebb, hogy valaki elkezd kábítószerezni.

Leül otthon, egyedül, beszed/beszív valami szart, amiről azt se tudja mi az, vagy honnan van és örül neki...

Hihetetlenül szánalmas.

2013. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1: Nem lesz semmi bajod.

2: Rettentő éhes leszel, de ne egyél rögtön, mert gyorsabban elmúlik a hatás.

3: Rettentő szomjas leszel, olyan mintha kiszáradnál.

4: Piros lesz a szemed, a visine elmulasztja 1 perc alatt, de olyankor nagy poén a szembe cseppentés :D

5: Első 1-2 óra hatalmas röhögés, célszerű viccel készülni. Miután eltelik ez az 1-2 óra, és elmúlik a röhögés, akkor rájössz, hogy 10 perc se telt el...

6: Az elkövetkező fél napban (30 perc), az alkoholhoz hasonló érzés tölt el, de nincs hányinger, lassú minden, és inkább mintha repülnél (alkoholnál pedig szédülsz és zuhansz), ha becsukod a szemed színes pontok táncolnak. Ekkor célszerű a kedvenc zenédet meghallgatni, a füves zenék ilyenkor elengedhetetlenek. (pl: tigris)

7: 1 óra elteltével már inkább csak fáradtabb az ember, de felejthetetlen élményben volt része.


Én 6 éve szívtam utoljára, előtte egy évig havi 1x 2x. Nem lehet rászokni, meg lehet nézni neten a THC nem okoz függőséget. Sokkal kultúráltabb, és jobb mint az alkohol. Csak azért legális az alkohol míg a fű nem, mert az alkoholnak hagyománya van, és elterjedtebb... 6 éve nem dohányzom, nem iszok, nem füvezek, feleségem van, és valószínűleg nem fogok többé szívni, de nem bántam meg.

2013. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
84%

Jok a valaszok. mindent elmondtak. En csak azert valaszolok h ez a no shadow tudatlan kocsog legalabb ne beszelne olyan dolgokrol amirol fogalma sincs.


A fuvet en nem mondanam kabitoszernek...

Minden agyban dol el meg ha addiktiv is a dolog.

Nagyon sok rendes embert/baratot ismertem meg pont emiatt az altalad emlitett szornyu kabitoszer miatt.

Jol elszorakozunk nevetgelunk vagy csak epp kipihenjuk a kemeny nap faradalmait...


Kb 100ezer ok van ami mellette szol es az egyetlen negativum ami engem erint az h Londonban keveset kapsz es draga... :D


Szoval shodow bujj vissza a kis fekete szobadba es eld a megszokott unalmas eleted ne probalj ki semmi uj dolgot mert ezek a fajta dolgok SZORNYUEK!!!

Peace.

2013. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!