Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam a dohányzásról, bár...

Leszoktam a dohányzásról, bár még csak két hete, de nem szenvedek, és a kérdésem sem egészen erre vonatkozik. Füvezni szoktam, ritkán (kb. fél éve biztos nem szívtam) viszont nemrég társaságban megkínáltak füves cigivel. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Épp elfogadtam volna, amikor arra gondoltam, mi van, ha ezzel nikotint juttatok a szervezetembe ismét, és neadjisten újra dohányozni kezdek. Nem szenvedek marihuána-függőségben, és ezzel soha nem is volt problémám. de azt nem szeretném teljesen kiiktatni az életemből, tehát évente egy-két alkalommal, társaságban, szeretném megengedni magamnak. Nálam ez teljesen független a cigarettától, és nem tartom ezt egy rossz dolognak. Cigizni újra nem szeretnék, viszont azt olvastam/hallottam, hogy sokan egy slukk után visszaszoknak. Szerintem azok az emberek máshogy állnak a leszokáshoz, mint én. Mégis most megingottam, nem veszélyeztetném-e a döntésemet ilyesmivel. Légyszi ha valakinek van tapasztalata, írjon : )

2013. jan. 19. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz visszaszokni, mert ha rávetted magad hogy letedd, akkor egytől nem fogsz visszaszokni.
2013. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gift ***** válasza:
Itt is a rutin dolgokról van szó, a füves cigit is megfogod és a szádhoz emeled, beleszívsz..majd kifújod. Na ez a 4 cselekvés a függőség. ÉS talán nem a nikotin hiány. Szóval a napi rutinról már leszoktál, akkor nem kell aggódnod.
2013. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha már voltál olyan erős és letetted a cigit, szerintem hülyeség fűvel füstöt szívni, abban a füstben is ugyan úgy van millió meg egy mérgező anyag a kátrány meg sokkal több benne a szűrő mellőzése miatt... szerintem ha ragaszkodsz a fűhöz, próbáld meg megoldani füst nélkül
2013. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Vissza fogsz szokni a cigire, meg a fűre is. Amit itt nekünk írsz, az csak önáltatás.
2013. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alaque ***** válasza:

Van egy barátom, aki nem szív sima dohányos cigit, csak füves-dohányosat. Életében egyszer szívott simát, amikor is részegen fogadásból elszívtam vele egy dzsointot )annak ellenére, hogy nem füvezek már), ő pedig cserébe elszívott velem egy dohányos cigit. Nem szokott rá tőle, ami nem is csoda, hiszen mindketten hánytunk utána. :D

Leszokott dohányosoknál persze nyilván más, de szerintem kis szünet után már annyira fog irritálni a füst, hogy nem fog jól esni a cigi.

2013. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

4. hülyeséget ír.

Egyébként nem fogsz visszaszokni, egy haverom is leszokott a cigizésről, de hallottam hogy néha szív. Évi pár szálnyi nikotin nem fog visszaszoktatni.

Valamint évi pár szál cigiben sokkal sokkal kevesebb káros anyag van mintha cigiznél.. Még ha szűrő nélkül is.

2013. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!