Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üvegtesi homály, ti hogy...

Üvegtesi homály, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, pár hónapja látom őket, voltam szemésznél azt mondja hogy ez normális. Na ez oké hogy normális de már rohadtul zavar engem. Szinte nem tudok másra gondolni. Eleinte azt hittem, hogy csak a jobb szememmel van ez, de felhúztam napszemüveget és nagyon élesen, és erősen láttam, hogy a bal szememben is van nem is egy! Kezdek parázni nem lesz ettől komolyabb bajom, károsulásom, és az hogy életem végéig néznem kell őket, főleg nyáron...+ a fejemen lett 4 púp (az egyik keményebb) nem tudom ezek attól alakultak ki, de kicsit se fájnak. Szóval nektek mióta van ez (persze ha van), illetve hogy viselitek, milyen érzés, akadályoz a munkában stb... Kérnék komoly véleményeket mert én nagyjából most leírtam a dolgokat, remélem nem fogják befolyásolni az életem. Köszi előre a válaszokat, várom őket!
2013. ápr. 10. 21:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és hogy lehet hogy napszemüvegben erősíti nekem a foltokat? Vagy másoknál is? Azt hittem nem is fogom őket látni erre...Majdnem a Napba néztem hogy teszteljem, de amúgy simán nem látom ezeket szemüvegben, és igaz hogy rövidlátó leszek ettől, vagy vakságot is okozhat?

UI: A Baseball sapka bevált :)

Köszönöm előre a válaszokat!

2013. ápr. 10. 21:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi gáz ez normális, mindenkinek van, csak egyesek látják mások pedig nem. Én is látom őket főleg nyáron. Arról van szó, hogy az agy "kiretusálja" őket ha nem figyelsz rájuk, de minél többet sasolod, annál erősebben fogod látni. Ezt a videóklinikán hallottam Dr. Őri Zsolt-tól asszem. Szóval ha a za gyadat betanítod arra, hogy te azzal foglalkozol hogy látod őket, akkor egyre többet láthatsz. Én pl. időnként majdnem alig látom, most meg pl olyan fázisban vok, hogy eléggé látszik.
2013. ápr. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, de elég kár nem gyógyítható, most hogy így mondtad nem is figyeltem rájuk, nem is látszottak :D
2013. ápr. 13. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!