Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem bírom megszokni a szemüveg...

Nem bírom megszokni a szemüveget 3 éve! Hogyan tudnám visszakapni az egészséges szememet, hogy ne legyen szükség szemüvegre?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem:

ha kontaklencsét ajánljátok ez a válaszom: igen, komfortosabb, de még az sem az igazi, és nagyon szárad tőle a szemem.

ha szemműtétet ajánlanátok: nincs rá pénzem


Aki tud bevált módszert ajánlani, kérem szánjon meg és árulja el, hogyan! Köszönöm.



2013. ápr. 18. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lézeres korrekció.
2013. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak mindenféle szemtréningek, gyógyszemüvegek (amin pl. lyuk van és edzi a szemet) de nem tudom, mennyire hatásosak. Ha nem túl gyenge a szemed akkor talán ér valamit.

Kontaktlencséből van egy csomó fajta, nekem is néha szárad tőle a szemem, de szemcseppel teljesen jó.

A lézer tényleg drága, meg pl. nekem nem igazán szimpi főleg az Intralasik ahol belevágnak a szemembe, sajnos az enyém csak azzal lenne javítható.

2013. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem mondható vészesnek, -1,5es mindkettő, de ha nem veszek fel szemüveget, akkor nem látok jól és nagyon kell hunyorítanom, amitől kifáradnak a szemizmaim. olyan szemüveget egyik barátnőmön láttam, de már ős is műtötte a szemét, de lehet, hogy valamennyit az is segített neki, majd rákérdezek.

Erről a lézeres megoldásról még nem sokat hallottam, de jobban örülnék, ha valahogy önerőből visszatudnám szerezni az egészséges látásom. jó lenne...

2013. ápr. 18. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!