Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szem problema lehet?...

Milyen szem problema lehet? Tovab lent?

Figyelt kérdés

4 honapja faj a szemem,minden nap.Faj as alatt azt ertem hogy ego erzes.Voltam szemorvos nal, azt mondta hogy szaraz a szemem es irt fel csepet,+ vedoszemuveget.Hasznalom is 1 honapja,segített annyit hogy amikor kint vok peldaul ne egjen.De ezen kivul ha szamitogepezek,ha tévézek, ha telefon on jacok akarmekel,eleg ha 5 perc nezem,egyből be eresedik de nagyon a szemem minel tobbet nezem anal joban van mikor meg 1 perc utan is,es szinten jelentkezik a ego erzes..de sokkal rosszabbul,hijaba hasznalom a csepet ijenkor.

Lehetseges hogy mindez a szaraz szem tul van a eresedes is.(Mióta faj a szemem nem teveztem vagy szamitogepesztem sose tobet mint 15 perc )Eeleg rossz igy elni foleg hogy ez elott nem volt sose semi problemam szemem el,(se latas al,sose eletembe nem fajt edig akarmedig tv-tem vagy akarmi,...csak igy hirtelen 4 honapja el kezdet.

Tudok segiteni jo lenne ,koszonom elore valaszokat.(17 eves/fiu).



2013. ápr. 20. 10:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Es azt elfelejtettem hozzá teni hogy meg akkor szokott jelentkezni a ego erzes mikor auto parbriz keresztul nezek,tukorbe,napszemuveg es eleg hamar.Tudom hogy furcsan halacik de igy van..
2013. ápr. 20. 10:15
 2/2 sheex válasza:

A panaszoknál ott van ami neked is van:

[link]

2013. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!