Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse kérdés?!

Kontaktlencse kérdés?!

Figyelt kérdés
Szemvizsgálatot csináltattam egy optikában (nyaranta szemüvegről lencsére váltok) és mondtam a csajszinak, hogy Internetről akarok rendelni lencsét (ez lenne az első alkalom, hogy onnan rendelek). Erre kiselőadást tartott nekem, hogy ezt jól meggondoltam-e, mert hogy azok átcsomagolják, átcímkézik a lencséket, hamisítják, nem jó minőségűek, azért a pár ezer forintért ne kockáztassam a szemem épségé....stb stb...Persze én erre nem is gondoltam, nekem több ismerősöm is onnan rendeli rendszeresen és sosem panaszkodtak....Szóval a kérdésem az lenne, hogy ez valóban ennyire "veszélyes"? Van valakinek negatív tapasztalata? Tudtok olyan oldalt ajánlani, amelyik tényleg megbízható? Nem tudom mennyire igaz, amit a csaj mondott, hiszen nekik végül is ezt "kell" mondaniuk, ez az üzleti érdekük. Mi az igazság???

2013. ápr. 24. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dehogy is, hogy tudnák már átcsomagolni? van egy megbízható internetes portál, én is onnan rendelem, 10ezerrel olcsóbban. több száz pozitív visszajelzést is találsz a boltról, tehát 100%-ig megbízható
2013. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg tudnád írni nekem a weboldal nevét? Köszönöm a választ!
2013. ápr. 24. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:

persze:

[link]

vélemények róla: [link]


nekem gyorsan megérkeztek a lencsék. és 16ezret fizettem 25helyett :)

2013. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól van, csak annyira meggyőzően beszélt a szaruhartya gennyes kifekelyesedeserol, hogy csak lestem!
2013. ápr. 24. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
én tavaly voltam az ofotértben, akkor ott megnézte a szemem. ott meg is rendeltük fél évre, utána én magam rendeltem. de ha ez elfogy, tehát 1év letelik, akkor biztos elmegyek megnézetni a szemem, hogy minden rendben van-e, és utána megint rendelem netről :D
2013. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es jók a tapasztalataid?
2013. ápr. 24. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:

ugyanazt a lencsét rendeltem, amit az ofotértből is. persze, ugyan olyan jó, semmi különbség.

ofotértban is rendesek voltak egyébként

2013. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenhol nagyon rendesek, csak tripla annyiért adják a lencsét :(
2013. ápr. 24. 19:05
 9/11 anonim ***** válasza:
hát egy 50%-ot rányomnak, de cserébe lehet menni bármikor ingyenes szemvizsgálatra. valamit valamiért :)
2013. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az én optikámban annak is ingyenes a szemvizsgálat, aki nem rendel semmit. Szóval...
2013. ápr. 24. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!