Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse kérdés?!

Kontaktlencse kérdés?!

Figyelt kérdés
Szemvizsgálatot csináltattam egy optikában (nyaranta szemüvegről lencsére váltok) és mondtam a csajszinak, hogy Internetről akarok rendelni lencsét (ez lenne az első alkalom, hogy onnan rendelek). Erre kiselőadást tartott nekem, hogy ezt jól meggondoltam-e, mert hogy azok átcsomagolják, átcímkézik a lencséket, hamisítják, nem jó minőségűek, azért a pár ezer forintért ne kockáztassam a szemem épségé....stb stb...Persze én erre nem is gondoltam, nekem több ismerősöm is onnan rendeli rendszeresen és sosem panaszkodtak....Szóval a kérdésem az lenne, hogy ez valóban ennyire "veszélyes"? Van valakinek negatív tapasztalata? Tudtok olyan oldalt ajánlani, amelyik tényleg megbízható? Nem tudom mennyire igaz, amit a csaj mondott, hiszen nekik végül is ezt "kell" mondaniuk, ez az üzleti érdekük. Mi az igazság???

2013. ápr. 24. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
az valóban jó. csak miért éri meg nekik?
2013. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!