Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha tűzoltó szeretnék lenni,...

Ha tűzoltó szeretnék lenni, ám kontaktlencsét viselek, és tűzoltó nem viselhet se szemüveget, se lencsét, és elvégeztetek magamon egy lézeres szemműtétet, az megoldja a problémát, és lehetek tűzoltó?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Nincs szemüveges tűzoltó, gondolom nem is láttál még olyat.

2. A lézeres szemműtétek elég jók, és ha az megoldja a problémát elméletileg lehetsz.

2013. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Vannak szemüveges tűzoltók (ismerek is egyet nyári gyakról), mesélte, h milyen viccesen került be, s pluszba még sofőr is.

2. Lézeres szemműtétek nem mindig jók, pl. tompalátást asszem nem lehet megoldani

2013. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha allergiám van, és azzal sem lehet bekerülni a tűzoltósághoz, akkor mi a megoldás?
2013. máj. 4. 00:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem viselhet lencsét?:o
2013. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lantos Szilvia ***** válasza:
Van szemüveges tűzoltó, exférjem tűzoltó volt, volt szerencsém megismerni egy párat közülük és nem egy hordott szemüveget. Szerintem nem akadály a lencse, ha bírja a szemed. A lézeres szemműtét után ha jól tájékozódtam napszemcsi nélkül nemigen létezhetsz egy pár hónapig, vagy hétig.
2013. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lasikkal pár nap
2013. máj. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én félnék attól, hogy elvékonyítják a szemlencsémet műtéttel, cipelek, mint tűzoltó

és abból lesz a baj ....

2013. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!