Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valóban ennyire nehéz megszokn...

Valóban ennyire nehéz megszokni a szemüveget?

Figyelt kérdés

igaz még csak 2 napja hordom,de már kezdek tőle begolyózni...szinte csak a keretet látom és olyan érzésem van,mintha isten tudja mekkora "izé" lenne a fejemen.másnak is meggyűlt vele a baja??

ha sokáig rajtam van akkor idegesít,ha leveszem akkor meg szédelgek!menni meg szinte egyáltalán nem tudok,mert lejt előttem a talaj

SZÓVAL kezdem azt gondolni jobb lenne ha nem látnék(mint eddig!)


2009. okt. 2. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
tapasztalt szemüvegesnek mondhatom magam. mikor az elsőt megkaptak szerintem ideiglenesen megbolondultam. idegesített, nyomta az orrom, mindig kevertem. egyfolytában csak a keretet láttam. állandóan levettem, visszatettem, levettem...eleinte mindig megfájdult benne a fejem, akkor le kellett venni. szóval rémálom volt. de hidd el megszokod. a fejfájás és szédülés idővel elmúlik, szóval pl ha tesihez veszed le se fogsz szédülni. meg fogod tényleg szokni, de az a fontos, hogy hordd. ha fáj tőle a fejed pihentesd a szemed, ha lehet akkor becsukva kicsit. tudom milyen nehéz, de a jó látás nagyon fontos. én már a 4. szemüvegem koptatom és valahányzsor újat kapok(és erősebbet is általában) ugyanez a szenvedés megy. hiányzik a régi, az új kényelmetlen. de ez kb 1 hét, csak ki kell húzni. kitartást!
2009. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szemüveges vagyok amikor megkaptam az 1. szemcsim akkor furcsa volt de nem volt semmi bajom tőle/vele néha levettem pihentettem a szemem aztán vissza.

Én a 2. szemcsimet hordom nemsokára jön a 3.

Menni fog és megfogod szokni,kitartás!

2009. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen!:S Nekem 5 szemüvegem volt, és mindegyikhez kellett néhány nap, hogy megszokjam...Nekem is olyan volt mintha gödör lenne mindenhol amerre megyek:D De majd megszokod, csak ennyit tudok mondani:S
2009. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az első válaszban tökéletesen magamra ismertem...ma pl: rendes roszullét volt rajtam,lekellett feküdnöm 10 percre mert azthittem elájulok,és olyan hányingerem volt!

ha rajtam van az sem mindíg jó.mivel távolra nem látok jól ,így állandó viseletre kaptam.van mikor munka közben kifejezetten nem látok vele,pl mosogatás közben úgy érzem jobb lenne ha levenném,ha leveszem akkor meg jön a rosszullét pár percen belül...

téboj...

2009. okt. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!