Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsére szeretnék...

Kontaktlencsére szeretnék váltani. Körülbelül mennyibe kerülne havonta?

Figyelt kérdés

Régóta szemüveges vagyok, de sose szerettem, és sportolás közben zavar is, szóval úgy gondoltam, megpróbálnám a lencsét.

Az árakkal viszont nem vagyok képben, mindenhol más infót látok. Tudom, hogy sokféle lencse van, de egy körülbelüli árat tudtok mondani, nagyjából mennyit kell rá költeni havonta?


2013. máj. 23. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég rendeltem, most 8 órás, hogy egyáltalán rájöjjek, hogy érdemes e. A 3 havi 6000 volt (de ez ilyen "gagyi") Plusz ápolófolyadék 1500 ft.
2013. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondták a 12 órás olyan 12-16 ezer 3 hónapra. Amúgy neten rendelve olcsóbb, csak először be kell méretni.
2013. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy neked milyen lencsére lesz szükséged, egy jó fajta sima dioptriás lencse minimum 6-8ezer ft 3hónapra. Ha viszont kell tórikus vagy valami speckó, akkor 8-13ezer. És mindez neten rendelve, optikában minden jóval drágább.
2013. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ofotertnek most van kontaktlencse probaja, ha 25 ev alatti vagy, ingyen adjak 3 honapra folyadekkal egyutt. Ha feletti, akkor 7000. Proba menetnek szerintem eleg jo.
2013. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!