Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő szükséges kontaklen...

Mennyi idő szükséges kontaklencséhez hozzászokni?

Figyelt kérdés
kedden kaptam kontaktlencsét, 2 óra alatt sikerült betenni és kivenni mindkét szememből. itthon próbálkoztam de egyszerűen nem bírtam betenni. csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2013. máj. 30. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kivenni alig tudtam 1. nap estéjén :D már vörös volt a szemem, de aztán csak sikerült, ma vagyok 3. napon, már olyan max 5-10 perc alatt megy.
2013. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Betanítottak? :)
2013. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Huh, az durva.

Nekem csak egy hete van, de már 2-3 perc alatt berakom mindkettőt, kivenni pedig még gyorsabban sikerül. Első napokon sem volt több 10 percnél a művelet.

Betanításon hogy ment?

2013. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát a tanítás annyi volt,hogy megmutatta melyik ujjammal kell lefogni, de mást nem:(
2013. máj. 31. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Pff, az hatalmas hanyagság volt. Normális optikában el se engednek, amíg nem tudod berakni, kiszedni. Nekem 2x kellett berakni, és kiszedni, akkor adták oda a lencsét. Barátnőmet még 2x visszahívták, mert nem sikerült neki.
2013. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nekem egyszer sikerült 2óráig tartott. magán szemészeten voltam,úgy hogy a tanító a felénél ott hagyott
2013. máj. 31. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Pff, ráadásul magánban. Én Ofotértnél voltam, ott normálisan betanítottak, sőt mondták, bármi gond van, menjek be nyugodtan, mindent intéznek.
2013. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sikerült:) nem is olyan sok idő alatt:)
2013. máj. 31. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ráment egy nyaram, míg eljutottam arra a szintre, hogy 5 perc alatt ki vagy be tudjam tenni. A barátnőm viszont egy hét alatt profi lett. Nem vagyunk egyformák.
2013. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!