Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet, hogy néhány...

Mitől lehet, hogy néhány napja, ha beteszem a kontaktlencsét, nem látok elég élesen? A szemüveggel viszont minden rendben.

Figyelt kérdés

Nem igazán értem a dolgot... Évek óta használom ugyanazt a fajta lencsét, eddig nem volt gond. Most viszont, beteszem és olyan furcsa, mintha enyhén homályos lenne. A lencse új, az ápolófolyadékot is lecseréltem, pihentettem pár napig a szemem (szemüvegeztem), műkönnyem is van, mégsem jó a lencse...

Kicsit el vagyok kenődve, mert jobban szeretem a lencsézést, mint a szemüvegezést.


2013. jún. 8. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lencse tisztítás?
2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha arra gondolsz, hogy jól "átdörzsöltem" mindkét oldalát a folyadékkal, az is megvolt. Mégsem oké...

És érdekes módon csak a bal szememmel érzékelem ezt a problémát. Lehet ám, hogy a szememmel van valami, mert általában az pirosodik be jobban, meg néha érzékenyebb is. Szóval megyek majd orvoshoz az tuti.

2013. jún. 9. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szemüveggel amúgy jól látsz, lehet hogy megsérült a lencse.
2013. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Néztem, de minden rendben van vele.

Tényleg nem értem ám...


Még évekkel ezelőtt akarta lézeres műtétet, de nem lehetett, mert vékony a szaruhártyám, de a lencsétől nem tiltottak el. Lehetséges, hogy sérült volna a hártya? Vagy még vékonyabb lett? Vagy ez tök marhaság? :)

2013. jún. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!