Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét esetén...

Lézeres szemműtét esetén honnan tudhatom, hogy melyik műtéti módszert kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
Ugye van a PRK,lasik,lasek,intralasik.Ugye mind más árban van,de az én szembetegségem sehol nem tüntetik fel,hogy melyik módon lehetne műteni.Egyébként pluszos a szemem, s szemtengelyferdülésem van..(ár miatt kérdem,mert nem mindegy hogy 120 vagy 250e a szemműtét ára.)
2013. jún. 11. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk megkérdezel egy szemorvost, aki ismeri ezeket a műtéti eljárásokat. Esetleg felhívod mindjárt a kórházat, ahol ezeket csinálják, hogy a te szemedre melyiket javasolják.
2013. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam hátha van valaki itt aki ismeri ill kiismeri magát ezek az eljárások között... Azért gondoltam,mert pl a PRK az a pluszos szemre jó...
2013. jún. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!