Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kötőhártya gyulladás után...

Kötőhártya gyulladás után hány nappal lehet sminkelni?

Figyelt kérdés
szombaton jött ki rajtam, vörös volt a szemem, és első nap reggel picit csipás is volt, de azóta nem, szóval nem volt csúnya, szombattól kezdve antibiotikumos szemcseppet használtam napi 5x, ma reggel óta pedig homeopátiás szemcseppet napi 3x (ezt írta fel az orvos), és már nem látszik a szememen semmi. A héten pénteken/szombaton sminkelhetek?
2013. jún. 12. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudok a kérdésedre válaszolni, viszont nagyon érdekelne, hogy mi a neve a szemcseppeknek, amiket kaptál. Mert amit nekem írt fel az orvos (Emadine) nekem nem segített semmit... Köszönöm, ha válaszolsz!
2013. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
először Tobrex nevű cseppet használtam, aztán mikor lementem dokihoz Oculoheel-t írt fel
2013. jún. 13. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!