Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szemem "felett" (de...

A bal szemem "felett" (de kicsit inkább mintha a szemgolyó felett lenne) pár hete rángat egy ideg (legalábbis gondolom, hogy az). Ez el fog múlni, vagy nézessem meg dokival?

Figyelt kérdés
Nem fáj, csak mondjuk vezetés közben nagyon zavaró tud lenni.

2013. jún. 15. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
íneuroptim nevű B komplexet ajánlok, mert abban van magnézium és egy enyhe nyugtató hatású gyógynövény is. Ez rendbe fog hozni. Nekem legalábbis ez szokott segíteni.
2013. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ilyen velem is szokott lenni, de általában elmúlik. Ha nem változik idővel a helyzet, akkor viszont irány a doki!


*****

2013. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm, mennyi idő alatt szokott elmúlni kb? Mert nekem már 2-3 hete csinálja, és már elegem van belőle.
2013. jún. 15. 23:08
 4/5 anonim válasza:

Nekem 2 hét alatt elmúlt, úgyhogy akkor tényleg menj el inkább és kérdezd meg, hogy mitől lehet. Stresszre tippelek egyébként vagy vitaminhiányra, helytelen táplálkozásra.


*****

2013. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi.
2013. jún. 16. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!