Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Eoptika.hu-ról szeretnék...

Eoptika.hu-ról szeretnék kontaktlencsét rendelni, hogyan kell?

Figyelt kérdés
Mármint a rendelés menete az oké, csak azt nem értem, hogy ahol ki lehet választani, hogy én melyiket szeretném (úgymond a kezdőlapon) ott fel van tüntetve egy ár, mint pl.: 6000 Ft. Amikor kiválasztottam azt, hogy nekem melyik lencse kellene, beléptem és láttam, hogy ugye mindkét szemre van egy egy doboz. És alul ahol a végösszeget számolja, írva van, hogy pl.: ezzel 4000Ft/dobozt spóroltál meg. A kérdésem az lenne, hogy a kezdőlapon feltüntett árat egyszer kell értelmezni, vagy a dupláját, mivel két dobozt küldenek. (napi lencséről lenne szó)
2013. júl. 4. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Oda van írva, hogy hány havi, hány db. De általában 1 dobozban 3 lencse kell, így negyedévre 2 doboz kell.
2013. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!