Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Air optix havi kontaktlencse...

Air optix havi kontaktlencse milyen másik típussal helyettesíthető?

Figyelt kérdés
Évek óta ezt használom, de iszonyúan szárítja a szememet, tudom,ez az egyik legjobb fajta, de mostmár úgy döntöttem kipróbálnék másik alternatívát.

2013. júl. 5. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Elmész egy vizsgálatra, elmondod a panaszaidat, bemérik és kapsz egy próbalencsét.

Akármit mondhatunk, ha az egyszer neked nem válik be, nem passzol, akkor csak ártasz a szemednek. A vizsgálat max 2-3ezer forint szokott lenni, a lencsét így megkapod ingyen egy hónapra, szóval még anyagilag sem jársz rosszabbul, mintha megvennéd találomra.

Szerintem amúgy vagy valamelyik acuvue, vagy biofinity, mostanában ezeket adják, elég sokféle görbület van összesen, kérdés milyen anyagot bír a szemed, mert vagy azzal van probléma, vagy a folyadékkal. Lehet elég lenne másik löttyöt használnod amúgy, sokat számít néha. :)

2013. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!