Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen problémám lehetnek...

Milyen problémám lehetnek enyhe színtévesztést adódóan?

Figyelt kérdés

Sajnos enyhe színtévesztő vagyok. sárga és halvány zöld, piros halvány barnával, sárga zölddel.. ezek nagy problémát okoznak néha, azok megkülömböztetései... kiskorom óta nehézségeim voltak a baboskönyvből kiolvasható számokkal... 14 éves vagyok. Mozdonyvezető volt az álmom, ha az nem, akkor informatika. Az 1.-ből nem lehet nagyon megélni, informatikából jobban keresnék (úgy érzem tehetséges vagyok ezen téren). :)


Válaszotokat előre is köszönöm.


2013. júl. 5. 22:31
 1/5 intrepid ***** válasza:
A mozdonyvezető felejtős, a színtévesztés kizáró ok.
2013. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, akkor mind1. :)
2013. júl. 5. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Én voltam megnézetni a szememet műszerrel és én is enyhe színtévesztő vagyok és aztmondta az orvos, hogy hivatásos jogsit is kaphatok csak kereskedelmi pilóta nem lehetek. (Nekem a pilóta volt az álmom.) Viszont 2-es kategóriájú pilóta engedélyem is lehet. A mozdonyvezetőt nem kérdeztem, mert engem nem nagyon érdekelt, de ha hivatásos jogsi lehet akkor lehet hogy az is... Bár abból tényleg nem könnyű megélni.
2013. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Sajnos még hobbiból sem lehet csinálni :\

Hogy kiéljem ezeket a vágyaimat, semmi mozdonyvezető ismerősöm nincs aki bevállalná, hogy nézhetem hogy dolgozik, viszont ez egy nagyon odafigyelés igényes munka, ezért gondolom az állásával is játszana :\

2013. júl. 13. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:

a mozdonyvezetők nagyon jól keresnek egyébként

Gondoltam szólok:-d

2015. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!