Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi okozhat szemremegést?

Mi okozhat szemremegést?

Figyelt kérdés
szemhéjremegés mitől lehet de csak a jobb szemem szokott iritál nagyon .. komoly probléma is lehet? nagyon aggódok elmegyek a héten szemorvoshoz de azért mondjatok valamit
2013. júl. 15. 23:48
 1/4 A kérdező kommentje:
már 1 hónapja néha előjönn szinte minden nap éjfélkor jövök haza és 2 kor fekszek le délbe szoktam felkelni
2013. júl. 15. 23:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szokott komoly probléma lenni mögötte. Leginkább a fáradtság jele, ritkán akkor jelentkezik, ha valamiért idegesek vagyunk. Sőt a koffein fokozhatja.

Valamint a tartós monitor nézés is.

Azért menj el szemészetre, az a biztos.

2013. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a bal szemem rángott pár éve, hetekig, naponta órákon keresztül. Utána pedig bedurrant és folyton könnyezett.

Nálam a feszültség és a monitor bámulása volt az ok, főnökváltás volt a munkahelyemen, és az egész adminisztrációt évekkel visszamenőleg statisztikába kellett foglalni, ami hatalmas meló volt, ostoroztak minket, reggel 7-től este 11-ig gép mellett ültem több napon keresztül, utána meg ellenőrzést kaptunk, akkor meg azért fa*zult mindenki. És a vezetőváltás sem volt zökkenőmentes, hogy az ellátottjainkról ne is beszéljek (szociális területen dolgoztam). Szemkenőcsöt (Septosyl) kaptam rá, ami segített, csak azzal meg napokig félvakon, tök homályban közlekedtem. :)

A szemrángás azért azóta is előjön, amikor hosszabb ideig feszült, ideges vagyok.

2013. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam vele szemésznél, mondta hogy stresszes idegbeteg vagyok, kaptam MagneB6-ot, hát semmire nem volt jó. Nekem mondjuk nem csak a szemem szokott remegni.
2013. júl. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!