Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik optikánál ingyenes a...

Melyik optikánál ingyenes a próba kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Eddig szemüveges voltam, de lencsét szeretnék. Sok ismerősömnek van/volt és hallottam róla jót is, rosszat is. Mindenesetre ki szeretném próbálni, de nem akarok vagyonokat fizetni érte, mert mi van ha 3 nap után megutálom és soha többet nem akarom a szemem közelébe tudni. Jó lenne tudni, hogy melyik optikánál adnak ingyenes próbalencsét.

Előre is köszi :)



2013. júl. 23. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Relative mindgyiknel. Az elso vizsgalat es az illesztése árában benne van a probalencse.
2013. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok helyen trükköznek ezzel, de menj az Ofotértbe, ott biztosan ingyen van a próbalencse.
2013. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol ahol nem akarnak átvágni, kérdezz rá. Én tegnap voltam Optika Centrumban, 3000 ft-os vizsgálat után kaptam próbalencsét.
2013. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt: [link]


Valóban ingyen kapod meg,csak el kell érte menni

2017. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!