Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bekancsalít a jobb szemem. Mitől?

Bekancsalít a jobb szemem. Mitől?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy ha bambulok a jobb szemem elkezd jobbra menni(nem vészes, nem fordul ki 180 fokba), vissza tudom "rántani" de pl. monitor előtt ülve egyre nehezebb kontrollálni és amikor koncentrálok rendesen belefájdul a fejem. Mitől lehet?

2013. júl. 31. 23:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

[link]

Na ő direktbe így elkancsalítja nekem ennyire nem vészes mennek kb a feléig se kancsalodik de nagyon zavaró néha főleg olvasás közbe.

2013. aug. 5. 20:57
 12/15 A kérdező kommentje:
*ennek
2013. aug. 5. 20:58
 13/15 anonim ***** válasza:
nem hinném, nekem a bal szemem erősebb, mégse vagyok sose kancsal
2013. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rejtett kancsal vagy mint én..kapsz rá prizmás szemüveget szemdokitól és ennyi.
2013. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megkaptam a választ, ellazultak a szemizmaim ezért van a kifele kancsalítás a vezérszemem továbbra is fixál, a másik szemem lazítom ki. Mindenkinél kialakul ez a dominancia azt mondta a doki. Összenézési gyakorlatokat lenne érdemes csinálni de amúgy semmi komoly. Azért írtam le ha valakit esetleg érdekelne.
2013. szept. 4. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!