Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Anyajegyet állapítottak meg a...

Anyajegyet állapítottak meg a szememben. Van itt valaki, aki szintén hasonló cipőben jár? Mit mondtak az orvosok? Kaptok valamilyen kezelést?

Figyelt kérdés
Azt mondta a szemorvos, hogy az anyajegy a szememben még jelentéktelen, de amint változást veszek észre pl. besötétül, megnagyobbodik, azonnal menjek vissza, mert akkor ki kell műteniük, mert akkor elrákosodásra adhat okot. Továbbá ha nincsenek tünetek, évente menjek vissza kontrollra. Engem mégis aggaszt a dolog, hogy ennyivel elintézték, semmi tanácsot nem mondtak, illetve hogy mire ügyeljek. Ezért félek, hogy már késő lesz, ha valamilyen változást vennék észre.
2013. aug. 9. 12:02
 1/2 mária78 válasza:
Férjemnek is van kicsi kora óta. Csak annyi a dolgod vele, mint egy másik helyen lévő anyajeggyel, azaz figyelni, hogy nem változik-e. Meg valami jó UV szűrő napszemcsi nem árt...Amúgy sok embernek van,nem kell félni tőle.
2013. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. :) Egy jó minőségű napszemüvegre én is gondoltam. Köszönöm a válaszodat! :)
2013. aug. 13. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!