Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ideje küzdök szédüléssel...

Egy ideje küzdök szédüléssel és rossz közérzettel. Korábban nyaki meszesedés állapítottak meg. Valakinek van hasonló tünete?

Figyelt kérdés

Ülő munkát végzem amikor hátra dőlök a székben szédülés jön elő.Összefüggésben lehet a nykammal.

Nem nagyon szédülök, inkább olyan fura lültetés.

Ha nem ülök hanem mondjuk megyes semmi bajom.Olyan is van, hogy tv-t nézek fekve és akkor is ez az érzés jön elő.

Nyaki torna valamennyire segít, de nem 100 százalékos az sem.

Korábban jártam ultrahangos kezelésre de semmit nem segített.

Valakinek vannak hasonló panaszai?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. júl. 30. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat ül gép előtt, és a panaszok gyakoriak, akkor lehetséges, hogy a látását is ellenőriztetnie kellene. Nagyon hasonló panaszokat okozhat a szem túlzott igénybevétele.
2013. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A látásom jó, ha ere gondol, most voltam orvosin kb 2 hete és tökéletesen látok.

Én a mészre gyanakszom továbbra is, az időjárás változást is nagyon megérzem sajnos.

2013. júl. 31. 15:36
 3/3 anonim válasza:
Mamámnak is meszesedés van a nyaki ereiben.a tünetei ugyanazok voltak,mint Neked.félévente járnia kell infúziós kezelésre és ott átmossák az ereket.attól rendbe jön.
2013. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!