Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az egyik szembogaram tágabb...

Az egyik szembogaram tágabb mint a másik. Baj lenne? 14/L

Figyelt kérdés
Anyukám mesélte hogy amikor kicsi baba voltam elvitt az orvoshoz mert tágabb volt a pupillám megvizsgáltak minden hogy és azt mondták kinövöm.Megnéztem kiváncsiságbol és ugyláttam kicsit tágabb ..oké nagyon látszik főleg fényben az egyik nem annyira tágul ki.Mielőtt ide jöttem volna kérdezni utána néztem és elég sok ijesztő dolgot irtak...Amugy tökéletesen látok vele semmi probléma nincsen de azért mégiscsak.. Köszönöm előre a válaszokat+ :)

2013. aug. 12. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez születésed óta így van akkor nem értékelendő tünet, egy veleszületett variáció. Írtad, hogy ezért már korábban vizsgáltak és nem találtak eltérést. A testünk sem szimmetrikus teljesen.

A pupilla tágulat hirtelen megjelenésekor / egyik napról a másikra/ értékelendő csak tünetként,akár szemészeti, akár ideggyógyászati betegségek vonatkozásában.

2013. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen igy születtem mert még kicsi voltam mikor anyu elvitt a dokihoz , de azért a fényben elég ijesztő hogy az egyik minyurka a másik nagyon kitágul .... de hát tényleg nincs semmi probléma velük :)
2013. aug. 13. 01:17
 3/3 Snooch ***** válasza:

Ha már születésed óta így van, akkor valószínűleg nincs baj.

Azért, saját megnyugtatásodra, ha gondolod nézesd meg egy szemésszel, nem árthat ha újra lát egy szakember.

2013. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!