Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse-viselők! Ti...

Kontaktlencse-viselők! Ti milyen kontaktlencsét használtok?

Figyelt kérdés
Mármint napi, 2hetes vagy havi? Mi alapján választotok?

2013. aug. 13. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 évig használható,a doki választotta,nem én.
2013. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30 napi nonstop viselesu Baush & Lomba PureVision 2HD. Mindig Bausht hordtam, nekem nagyon bevallt. Eleg erzekeny szemem van, ezzel a tipusu lencsevel sosem volt gond. Igaz, en estenkent kiveszem, de 30 napig fent lehet siman ejjel nappal - tehat elsejen beteszi az ember, honap vegen meg kiveszi, igy se tarolodoboz, se tisztito folyadek nem kell.
2013. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Napit, 1 Day Acuvue Moist (Johnson & Johnson).

Max. heti 1-2x használom pár órára, de van, hogy hetekig be sem rakom, így nekem ez a leggazdaságosabb.


És ha csak pár órára használom, nem dobom ki, beteszem legközelebb is. Nem magamtól agyaltam ki, a szemész mondta, hogy nyugodtan csinálhatom így és hülye lennék 2 óra használat miatt kidobni.

2013. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat elso, lehet, hogy orvost kellene valtani... Milyen lencse az, amit ket evig lehet hordani????
2013. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kemény lencse,név szerint fogalmam sincs,vhol megvan a csomagolás,de nincs kedvem keresgélni,nincs baj az orvossal,12 éve használom igy,h 2 évente cserélem és semmi baj nincs,ne aggódj értem,nem kell :)
2013. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is PureVision2 HD 30 napos lágy lencsém van (meg van 5 pár egynapos lencsém is, szükség esetére). Viszont velem közölték hogy napi 12 óránál ne legyen benn tovább (és értelemszerűen 30 nap után kell eldobni).
2013. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hja, hogy kemeny lencse! Akkor oke, bocsanat :)
2013. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen lencse is, nem jó, ha egyfolytában a szemen van, mert még a legjobb lencse mellett is rosszabb az oxigéncsere.
2013. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30 naposat, Iwear multiple days.
2013. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30 naposat :) nem volt sok választási lehetőségem mert tórikus kell
2013. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!