Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem tudom kivenni a kontaktlen...

Nem tudom kivenni a kontaktlencsét, meg se mozdul. Mit lehet vele csinálni? Hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

szia:) én is kontaktlencsés vagyok. volt már nekem is olyan, hogy nehezen vettem ki. először is ellenőrizd, hogy biztosan bent van-e, nem esett-e ki vagy valami:D (tapasztalatból mondom :D)

ha tuti, hogy bent van, akkor próbáld meg erősen, bátran és akkor hátha megmozdul. ha nem megy, hunyd le a szemed és óvatosan dörzsöld meg; először az egész szemedet próbáld, mint amikor felkelsz és pl a csipát dörzsölöd ki a szemedből:D aztán, ha elkezd szúrni, próbáld meg újra kivenni. ha nem megy még így se, próbáld meg a szemhéjadon keresztül pont a lencsét megdörzsölni óvatosan. valószínűleg kellemetlen érzés lesz. amint elkezd szúrni, próbáld meg újra kivenni. hát, ennyit tudok ajánlani... :) ja még annyit, hogy ha valahogy meg tudod siratni magad, az is jó, mert a könnytől könnyebben kijön :D remélem, segítettem, sok szerencsét, próbálkozz türelmesen!:)

2013. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nagy nehezen sikerült kiszedni, azóta piros a szemem, de már nem fáj.
2013. jún. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!