Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nehéz kivenni/betenni a...

Nehéz kivenni/betenni a kontaktlencsét? És hogy tudnám rávenni anyát, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

Szeretnék lencsét,de anya nem engedi,és ha megkérdezem hogy mért,aszt mondja hogy neki is először középiskolás korába volt,és hiába mondom neki az indokokat,és hogy olcsóbb is lenne mint a szemüveg,az sem hatja meg,hogy majdnem a fél osztály szemüveges,és már rajtam kívül mindenki lencsét használ.Mivel vegyem rá anyát?


Nehéz kivenni és berakni a kontaktlencsét elsőre?mert anya egyik kifogása volt az is,hogy úgy sem tudnám berakni..



2013. aug. 19. 10:37
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudtam rávenni, hogy kosarazok és kosarazás közben nem lehet rajtam szemüveg :D te mit sportolsz? Egyébként előszó nehéz betenni , de aztán már nem annyira!
2013. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első pár napban nehéz berakni, kivenni, de utána már nincs gond. EZ mindenkivel így van, ez ne legyen kifogása, meg kell tanulni.

Mondd neki, hogy legalább engedje meg hogy kipróbáld. Pl egy vizsgálat optikában 3000 ft körül van, ehhez kapsz próbalencsét, ami ugyanaz mint a normális. Használhatod egy hónapig.

2013. aug. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!