Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért érzem a kontaktlencsét...

Miért érzem a kontaktlencsét a szememben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy száraz, próbálj meg műkönnyet cseppenteni bele...én már régóta használom, nekem eddig csak a napi eldobható volt olyan, amit szinte egyáltalán nem éreztem, de az nagyon vékony....viszont a normál havit én is érzem, kicsit zavar is, én vastagnak érzem...
2013. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha még most kezded hordani, akkor még lehet csak meg kell szokni. Eleinte mindenki érzi.

De azért említsd meg kontrollon, lehet, hogy nem tökéletes az illeszkedése és másik fajta jobban beválik.

Én csak egy hosszú nap után szoktam érezni, hogy már száraz, illetve a múltkor is szenvedtem vele egy ideig, mire rájöttem, hogy sérült a lencse, esetleg ez is lehet. Mit értesz pontosan az alatt, hogy érzed?

2013. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Eleinte kicsit szokni kell. Ha még nehezen tudod betenni, és bajlódsz vele, akkor lehet, hogy próbálkozás közben kicsit sérül a lencse széle, ilyenkor a szem ezt érzi.

Aztán volt olyan nekem, hogy fordítva tettem be, és egész nap olyan volt, mintha kicsit por ment volna a szemembe, aztán rájöttem, hogy egyiket fordítva sikerült betenni.

Kis rutin után nem éreztem, el is felejtettem, hogy bent van a lencse. Csak akkor kezdtem érezni újra, amikor már cserélni kéne, mert kiszárad.

2013. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!