Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse, drága vagy megéri?

Kontaktlencse, drága vagy megéri?

Figyelt kérdés
26 000 Ft fél éves adag kontaktlencse,az jó?

2013. szept. 18. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ milyen, ha eldobható azaz nem kell hozzá ápoló folyadék akkor nem anynira drága, de ha pl sima napi lencse akkor számold hozzá meg a többezres ápoló folyadékot, s úgy már nem minősül jó árúnak.

Én éjjel nappal hordható 30 napos Ciba lencsét hordok, abból fél éves adag 24.ezer, de ehhez nem kell pl folyadék pluszban.De ez is drágább mint a sima havi lencsék.

2013. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg kevés infó. Tórikusból elég jó ár. Simából nem annyira. Meg milyen kihordású az sem mindegy.

De ha optikából veszed, elég lehet 3 hónapos adag is, utána egy darabig rendelheted netről, úgy tuti olcsóbban hozzájutsz.

2013. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Havi sima lencse,6 pár,szemem nem egyforma dioptriás,ennyit tudok mondani :\
2013. szept. 18. 09:34
 4/7 A kérdező kommentje:
13 000 Ft egy szemre a lencse fél évre
2013. szept. 18. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14 ezer fél évre a lencse netről rendelve. Ápolófolyadék meg 1200 az 4 hónapra elég :)
2013. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sima lencséből ez szerintem nagyon drága. Én netről rendelem, fél éves adag 11000 ft. Folyadékot Müllerben veszem 1600 ft, ez 4 hónapig is kitart.
2013. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Üzletben sokkal drágább, én netről rendelek, az eoptika.hu-ról, először féltem, hogy mitől olyan olcsó, de ugyanaz, mint a bolti, nagyon jó minőségű, sokkal olcsóbb, ott érdemes szétnézned. Plusz, ha írsz nekik, mert valami kérdésed van, egy napon belül mindig válaszolnak is.
2013. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!