Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napi kontaktlencsében aludni?

Napi kontaktlencsében aludni?

Figyelt kérdés
Lesz tole valami bajom ha egyszer veletlenul igy alszok el? Egyszer hasznalatok lencse, tehat hasznalat utan kidobom. Tortenhet valami baj? Csak mert bulizni mennek, utana meg fel az egyik baratomhoz es ha esetleg nagyon berugnek es csak elaludnek a lencseben, lenne bajom?

2013. szept. 21. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod tőle, ha nem rendszeresen alszol benne.
2013. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is van ilyen lencsém piros színűvé teszi a szememet, és én egy hétig ebben aludtam nincs baj.
2013. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában egyszeri esetnél ha egészséges a szeme, akkor nem lesz baj. De van olyan napi cserés kontaktlencse, ami magas oxigénáteresztésű (pl:Johnson&Johnson TRUEYE,Copper Visin MyDay,Sauflon Clariti lencséje) és ha esetleg ezek közül valamelyiket viseli, akkor biztosan nem lehet semmi probléma.
2013. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!