Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy kell kontaktlencsét...

Hogy kell kontaktlencsét rendelni?

Figyelt kérdés
Októberben rendeltem 3 pár kontaktlencsét, kettő párat el is használtam múlt évben, a harmadik párat júniusban. Ilyen ellenőrzésre még nem mentem, de persze majd beiktatom azt is, csak azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor simán lehet az optikából újabbakat rendelni, nem kell előtte újabb orvosi papír? Gondolom megvan nekik az a lap, amin fel volt írva, hogy milyen dioptriájú kell.
2008. júl. 4. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
olyan helyre menjél (pl. visonexpress) ahol van szakember szemvizsgálatra és akkor a probléma ki van lőve.
2008. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha tudod a lencseméreteidet akkor meg tudod rendelni doki nélkül, ha nem akkor menj olyan helyre ahol be tudják mérni a szemedet és akkor kapsz lencsét. Nem kell hozzá doki, elég egy computeres mérés is.
2008. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!
2008. júl. 4. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én eddig mindig dokihoz jártam, de a nyári szünetben bezárt a szemészet, és hoppon maradtam, ezért rendeltem. csak kitöltöttem az adatokat, semmi orvosi papír nem kellett, és 2 nap múlva ki is hozták.
2008. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én ezt ajánlom, már többször rendeltem innen:

www.lens.hu

2008. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!