Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vak emberek válaszára lennék...

Vak emberek válaszára lennék kíváncsi: Láttok álmotokban?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanoktól kérdezem, akik nem születésüktől fogva vakok, de nagyon kíváncsi vagyok vakon született emberek válaszaira is? Ha nem is képekben, valahogy álmodtok?

2013. szept. 29. 10:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a tartalmas választ. :)
2013. okt. 1. 16:22
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak: én pont ismerek nem egy olyan vak embert, aki ezt az oldalt olvassa... Jó ez a sok jól értesült ember itt.
2013. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
attól függ. ha vakon született akkor passzolom, de szerintem, aki időközben vakult meg, az lehetséges, mivel az álom az agyjátéka, és ha előtte látott dolgokat akkor azokat biztos az ő agyuk is feldolgozza.
2013. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont vakokról szóló könyvet olvasok. A születésüktől fogva nem látók arról számolnak be, hogy álmukban inkább érzések vannak, akárcsak az ébrenlétük alatt. Illatok, hangok, tapintás...


Ha a könyv esetleg érdekelne:


Reményik László: Akik a sötétben is látnak.


www.remlac.hu


Akik később vakultak meg, azok látnak álmukban, bár idővel kopik a kép, ahogy már írták is.

2013. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egy előző válaszolónak: van ingyenesen is felolvasó program a szgépre és telefonra is, nem csak fizetős, drága pénzért megvásárolható.
2013. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!