Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik válaszára lennék kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik válaszára lennék kíváncsi? Nektek menyi idő kellet hogy egy hosszabb kapcsolatot követő, szakításon túl legyetek, érzelmileg?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb a kapcsolat, ha pöppet rövidebb, akkor is idő kell, amíg az ember összeszedi magát.

Szerintem minimum 1-2 hónap.

2013. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez kapcsolat és szerelem függő volt.
2013. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha jó volt a kapcsolat akkó sok, ha nem, akkor pár perc.
2013. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem 4 év után, habár a végén már elég rossz volt a kettőnk viszonya és nem voltunk szerelmesek, kellett egy pár hónap mire helyre állt a lelki béke :)
2013. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2.5 év és utána ugy ahogy minden rendben volt. de sosem tudom elfelejteni teljesen.
2013. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 1.5 éves kapcsolat után 3 hónap.. Addig nem is próbálkoztam.
2013. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zoliba' ***** válasza:

bár én nem vnk pasí.csupán egy férfi..

Ez nagyon sokmindentől függ:

-mennyire mérgesedett el a kapcsolat a végére

-ki szakított kivel

-szakítás után az ember milyen környezetbe kerül

-mennyire tudja tudatosan kiűzni a fejéből az egészet

Én azt vallom,h átlag esetben majdnem a kapcsolat hosszának a fele. Persze nagy átlagban a nők váltani szoktak,szóval nekik 0nap,örülnek,h megszabadulnak.

2013. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Clairvoyant ***** válasza:
5 éves kapcsolat után kb 1 hónap volt nálam, de ehhez kellett, hogy az utolsó együtt töltött fél évben volt időm erre felkészülni, éreztem, ahogy elhidegülünk egymástól. Rövidebb kapcsolat (1.5 év) után volt, hogy jó pár hónap eltelt, mert ott azt hittem, minden rendben van.
2013. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én mindig hagytam hogy a csajok dobjanak ki, max. ha én akartam, akkor tettem róla, hogy okot adjak rá.


Ha szakítás után olyan csaj fogadta a közeledésemet, akit minden szempontból jó nőnek tartottam akkor semennyi idő sem kellett, sőt ilyenkor általában azt hallottam vissza, hogy az ex csalódott amiatt, mert jól esett volna neki, ha kicsit pofára esek és szenvedek.


Ha viszont átmeneti időszakban szintem alatti csajjal is együtt voltam (miközben jellemzően jobbnak meg finoman udvaroltam), akkor összeköltözést általában azzal hárítottam el, hogy még nem vagyok kész érzelmileg teljesen egy új kapcsolatra, valójában azonban nem ez volt az oka, de azt nem illik egy csaj szemébe mondani, hogy te csak pótlék vagy.


36F

2013. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Változó. Volt egy fél éves kapcsolatom aminek 2 éve lett vége. Még a mai napig mindennap eszembejut a hölgy. Már nincsennek azok az erős érzelmi hullámok, de mégiscsak eszembejut.... (pedig van partnerem, akit szeretek)
2013. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!