Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon rossz a szemem ha az...

Nagyon rossz a szemem ha az egyik -3 a másik pedig -3,5-ös?

Figyelt kérdés

5 éve hordok szemüveget. Egy évvel azután hogy megkaptam hirtelen 1,5-lel mindegyik 1-ről 2,5-ösre azóta lessult.

Ez jelent valamit?


2009. nov. 8. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem. rövidlátó vagy, és majd ha -8 körül lesz a dioptriád, akkor fogsz rosszul látni. Ezt egyébként lézerrel jól lehet gyógyítani.
2009. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is rövidlátó vagyok már 5 éve, nem hordok szemüveget, és eddig csak 0.25-öt romlott mind2 szemem... most az egyik -0.75ös, a másik -1es. Igazából annyira nem kell szemüveg, hogy mindig hordjam. De szerintem a 3-as már sok. Lehet a szemüvegtől romlik, érdekes módon nekem 5 év alatt alig romlott.
2009. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
A szemüvegtől tényleg romlik a szem, próbáld meg a kontaktlencsét. Attól nem romlik. Én 16 éve lágy kontaktlencsét hordok, és azóta egyetlen dioptriát sem romlott a szemem. Azelőtt meg évente új szemüveg kellett.
2009. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Nem kell kétségbeesned:)De én a helyedben kiprobálnám a lágy kontaklencsét,ami nagyon jó.
2009. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!