Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Furcsa vibráló-mozgó valamit...

Furcsa vibráló-mozgó valamit látok, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer csak a semmiböl, ez kelzdtem olyat látni mintha kis vibráló/mpzgó valami volna körbe ahogy nézek, középen nem csak igy a szmlátószögem külsejénél, ez mi lehet? Gépezni szoktam, lehet attól valami megeröltetés? Pihentessem vagy mi a teendő? :S

2013. okt. 3. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a migrén szokott néha(nem mindig)így kezdődni. Amit látsz inkább egy kis agyi ér szűkülete,mint a szem problémája.
2013. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, akkor utánajártam neten, egy dolgot találtam csak, a szemmigrént. Nekem magától elmúlt. Dokinál nem voltam, persze ez nem azt jelenti, hogy ennyitől megnyugodhatsz. Olvass ennek te is utána.
2013. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ez ellen mit lehet tenni? esetleg valami gyógyszer?
2013. okt. 3. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Magától szokott rendeződni,de van, h fél - 1 órát tart. Én ilyenkor beveszek 2 Algopyrint,mert utána általában fájni szokott a fejem és azzal meg tudom előzni.
2013. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most fáj nekemis a fejem:s vettem be 1 algopyrint
2013. okt. 3. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megismétlődik, azért nem ártana szemészetre is menni, mert a magas szemnyomás (zöldhályog) is okozhat hasonló tünetet, és az a látás szempontjából elég veszélyes!!!
2013. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnos sohasem próbáltam ki, amikor ilyen migrénem volt, pedig nagyon bosszantó volt, de próbálj fejen állni, hogy kitágítsd a vérereket a fejedben. Legjobb egyébként ilyenkor lefeküdni a sötétben, és pihenni, amíg el nem múlik. Ha csak azzal idegesíted magad, hogy nem látsz semmit, akkor rettentően megfájdulhat a fejed. Nekem mindig egy pici pöttyel kezdődött, aztán az egész látásom eltűnt szinte, minden vibrált minden színben. Nekem egy két év múlva elmúltak ezek a migrén rohamok, és nem hiszem hogy bármi is kiváltja ezt. Fiatalkor jellemzője a migrén, a szerencséseknek hamar elmúlik.
2013. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem ártana szemészethez menni... Ez szerintem hülyeség, bár saját magad megnyugtatására mindenképp jó. Ha fiatal vagy, ez a migrén egyértelmű jele, és amit leírtál tankönyvi példája a kezdődő rohamnak.
2013. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!